Mocni Rendzeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mocni Rendzeri

Sve o Mocnim Rendzerima!
 
HomePortalTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space

Go down 
+2
THE RED RANGER
Ashley_ranger in Space
6 posters
AutorPoruka
Ashley_ranger in Space
The Ultimate Ranger
The Ultimate Ranger
Ashley_ranger in Space


Broj komentara : 511
Age : 31
Localisation : In Space with my friends Rangers
Registration date : 2007-06-22

Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Empty
KomentarNaslov komentara: Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space   Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 12:46 pm

Predhodni Rendžeri, bez mladog Džastina, odlaze u svemir i udružuju se sa Androsom, kao bi zaštitili svet od zle Astronome, i spasili zarobljenog Zordona. Njima se priključuje Srebrni Rendžer (Zejn) u boprbi protiv zlih Psiho Rendžera i ostatka glaksije zla... (Dodatak: Da bi spasio galaksiju Andros na kraju sezone ubija Zordona).


Blast off into the final frontier as the Rangers take off for outer space to prevent Dark Specter from stealing Zordon's energy. They become the Power Rangers in Space, soaring through the cosmos in the Astro Megaship, and fighting the princess of evil, Astronema.
Na vrh Go down
https://powerrangers.bosnianforum.com
THE RED RANGER




Broj komentara : 18
Registration date : 2008-12-01

Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space   Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 2:43 pm

po meni mozda i najbolja sezona. . .i dan danas imam epizode na vhs kasetama secam se da sam plakao ko kisa u zadnjoj epizodi kad su se oprastali.po meni poslednja sezona originalnih i pravih rendzera iako su i lost galaxi bili u saban produkciji,PRIS su odlicno zavrsili celu pricu . . .u narednim sezonama nijedna nema veze sa drugom i to je malo glupo. . .SABANOVI RENDZERI FOREVER
Na vrh Go down
Ashley_ranger in Space
The Ultimate Ranger
The Ultimate Ranger
Ashley_ranger in Space


Broj komentara : 511
Age : 31
Localisation : In Space with my friends Rangers
Registration date : 2007-06-22

Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space   Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 5:03 am

to sam UPRAVO htela reci... za mene su ovde Rendzeri zavrsili svoju pricu. U svemiru. Jednostavno, lost galaxy jeste bila u sabanovoj produkciji, ali nije to nekako bilo to. jednostavno su ovde super bili zavrsili. Andros. Ashley. Zhane... <333
Na vrh Go down
https://powerrangers.bosnianforum.com
Aca Srbin
Teenager
Aca Srbin


Broj komentara : 90
Registration date : 2009-07-21

Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space   Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 5:54 pm

Slazem se u svemu sa vama! I ja smtram ovo poslednjom sezonom i bila je vrlo zanimljiva.
Oi sto su bili Turbo mi ovde izgledaju nekako bolje, u svakom smislu!
Na vrh Go down
Melinda Halliwell
Teenager
Melinda Halliwell


Broj komentara : 139
Age : 33
Localisation : Charmed Manor, San Francisco
Registration date : 2010-04-08

Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space   Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 9:49 pm

Onako...bile su mi bolje prethodne, ali s obzirom da je Andros (moj ljubav) bio...onda mi se sviđa.
Na vrh Go down
Zordon




Broj komentara : 9
Registration date : 2010-07-08

Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space   Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Icon_minitimeTue Sep 07, 2010 4:31 am

Jedna od najboljihh
Na vrh Go down
bozo91rendzerfan
Teenager



Broj komentara : 97
Registration date : 2012-03-13

Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space   Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Icon_minitimeMon Jun 10, 2013 4:08 am

...


bozo91rendzerfan: komentar modifikovan dana: Fri Feb 18, 2022 5:10 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
bozo91rendzerfan
Teenager



Broj komentara : 97
Registration date : 2012-03-13

Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space   Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Icon_minitimeWed Jun 12, 2013 3:29 am

...
Na vrh Go down
Sponsored content





Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space   Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Sezona 6-Mocni rendzeri u svemiru/Power Rangers in Space
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Sezona 4-Mocni Zeo Rendzeri/Season 4-Power Rangers Zeo
» Sezona 5-Mocni rendzeri Turbo/Season 5-Power Rangers Turbo
» Sezona 14-Mocni rendzeri:Misticna sila
» Sezona 9-Mocni rendzeri:Vremenska sila
» Glavna slika Power Rangers in Space/Main picture

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mocni Rendzeri :: Mocni rendzeri/Power Rangers :: Sezone/Seasons :: Power Rangers in Space-
Idi na: